Model BMW Vision iNEXT

Model BMW Vision iNEXT to przyszłość indywidualnej mobilności.

Ten nowoczesny model niemieckiego koncernu zwiastuje początek nowej ery zadowolenia z jazdy. Swoje wielkie dni świętował podczas targów Auto Show w Los Angeles.

Model BMW Vision iNEXT określany jest jako fundament przyszłości niemieckiego przedsiębiorstwa motoryzacyjnego Po raz pierwszy, takie obszary jak: autonomiczna jazda, elektryfikacja i usługi oraz komunikacja sieciowa zostały zamknięte w jedną całość.

Jedną z podstawowych ludzkich potrzeb jest mobilność. BMW rozważając przyszłość mobilności skupia się na ludziach bardziej niż kiedykolwiek. Elektryfikacja czy autonomiczna jazda to klucz do drzwi przyszłości, które otworzą nowy sposób podróżowania samochodem.

Czas spędzony w samochodzie nie wiąże się już tylko z pokonanie odległości od punktu A do punktu B. Teraz coraz bardziej liczy się stylistyka i wnętrze pojazdu, które wpływa na samopoczucie kierowcy. Prawdziwą jakość życia proponuje BMW Vision iNEXT, które daje radość z życia i komfortowej jazdy. Przyjemne, ciepłe wnętrze wydziela pozytywną aurę podczas wsiadania do pojazdu.

BMW i8

Inteligentna technologia - potrzebna, ale niewidoczna

Przyszłość należy do technologii, które będą pomagać ludziom, robiąc to w sposób jak najbardziej niewidoczny, tak by nie przeszkadzać użytkownikom. Tak też dzieje się w modelu BMW Vision iNEXT, gdzie technologia schowana jest w tle, poza zasięgiem wzroku kierowcy - ujawnia się tylko wtedy, kiedy jest potrzebna. Obsługa BMW jest bardzo prosta i dostosowana do indywidualnych potrzeb kierowców. Jeśli chodzi o wygląd, to nie tylko wnętrze zasługuje na uwagę. Na zewnątrz pojazd jest również innowacyjny. Smukłe reflektory, kamery zamiast lusterek, dynamiczna sylwetka, wąskie lampy czy atrakcyjny dyfuzor sprawiają, że najnowszy BMW Vision iNEXT nabiera sportowego wyglądu, kojarzonego z marką. BMW Vision iNEXT po premierze w Los Angeles w 2018 roku, pojawi się na drogach w 2021 roku, kiedy to pierwsze modele wyjadą z linii produkcyjnej w Dingolfing. Czy w przyszłości możemy się doczekać elektrycznego motocykla BMW.


Niezależny auto serwis BMW ul. Bokserska 1c Warszawa, Mokotów
Telefon +48 882 553 355
czynne pn-pt 7:30-16:30